Wiadomości

Atak nożem na działkach. Dwie osoby z zarzutami

26 kwietnia 2021, 15:35
fot. archiwum
W miniony weekend na działkach w pobliżu Kupca Gorzowskiego doszło do awantury pomiędzy osobami bezdomnymi. W wyniku awantury jeden z mężczyzn został zraniony nożem. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia. Natomiast policjanci zatrzymali w tej sprawie cztery osoby. W poniedziałek dwie z nich usłyszały zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi im od 3 do 12 lat więzienia.

W sobotę 24 kwietnia przed godz. 12 na terenie działek przy ul. Niepodległości w pobliżu Kupca Gorzowskiego doszło do ataku nożem. Na miejsce zostało wysłanych pięć policyjnych radiowozów oraz karetka pogotowia. Portal gorzowianin.com informował o tym zdarzeniu w artykule „Na działkach doszło do ugodzenia nożem”.

Jak się okazało, do zdarzenia doszło na działce gdzie przebywały osoby bezdomne. Podczas awantury jeden z mężczyzn został zraniony nożem. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Ma ranę „na wylot” lewego uda. Natomiast sprawcy uciekli. Policjanci prowadzili poszukiwania za osobami, które brały udział w tym zdarzeniu. Ostatecznie zatrzymano do tej sprawy cztery osoby, które w poniedziałek 26 kwietnia zostały doprowadzone do Prokuratury Rejonowej w Gorzowie.

- Dwie osoby usłyszały zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża. Prokuratora prowadzący sprawę skieruje wniosek do sądu o tymczasowy 3-miesięczny areszt. Sprawcom grozi od 3 do 12 lat więzienia – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek z Prokuratury Rejonowej w Gorzowie.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

1/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

2/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

2/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

3/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

3/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

4/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

4/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

5/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

5/5 Bezdomny mężczyzna został ugodzony nożem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości