Wiadomości

Orkiestra Dęta OSP Siedlice chce ponownie zagrać koncerty na gorzowskich osiedlach

22 kwietnia 2021, 13:54
fot. Orkiestra Dęta OSP Siedlice
Koncerty plenerowe, które w ubiegłym roku zorganizowała nie tylko Filharmonia Gorzowska, ale również Orkiestra Dęta OSP Siedlice cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców Gorzowa. Dlatego muzycy z OSP Siedlice również w tym roku chcą koncertować w plenerze i proszą o pomoc w wyborze miejsc, gdzie powinni się pojawić.

W ubiegłym roku przez całe lato muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice koncertowali w plenerze. Postanowili wyjść do gorzowian i zagrać koncerty w miejscach, gdzie ze swoimi osiedlowymi koncertami nie dotarła Filharmonia Gorzowska. Zagrali koncerty m.in. w parku Róż, przy zbiegu u. Krótkiej, Zbąszyńskiej i Kobylogórskiej na Zakanalu, w rejonie placu zabaw przy ul. Spółdzielców na Zawarciu, a także na placu przy Szwoleżerów i Wróblewskiego na os. Górczyn czy placu zabaw przy ul. Dywizjonu 303 i ul. Teresy Marii Klimek na os. Dolinki.

Jak się okazuje, również w tym roku Orkiestra Dęta OSP Siedlice chce zagrać koncerty na gorzowskich osiedlach i prosi o pomoc mieszkańców Gorzowa w wyborze miejsc, gdzie powinni pojawić się ze swoją muzyką. Spośród wszystkich propozycji, strażacy wybiorą cztery. 

- Jakie gorzowskie osiedle jest według Ciebie najbardziej urokliwe? Gdzie powinniśmy zagrać plenerowy koncert? - pytają się członkowie Orkiestry Dętej OSP Siedlice

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości