Wiadomości

Orkiestra Dęta OSP Siedlice chce ponownie zagrać koncerty na gorzowskich osiedlach

22 kwietnia 2021, 13:54
fot. Orkiestra Dęta OSP Siedlice
Koncerty plenerowe, które w ubiegłym roku zorganizowała nie tylko Filharmonia Gorzowska, ale również Orkiestra Dęta OSP Siedlice cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców Gorzowa. Dlatego muzycy z OSP Siedlice również w tym roku chcą koncertować w plenerze i proszą o pomoc w wyborze miejsc, gdzie powinni się pojawić.

W ubiegłym roku przez całe lato muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice koncertowali w plenerze. Postanowili wyjść do gorzowian i zagrać koncerty w miejscach, gdzie ze swoimi osiedlowymi koncertami nie dotarła Filharmonia Gorzowska. Zagrali koncerty m.in. w parku Róż, przy zbiegu u. Krótkiej, Zbąszyńskiej i Kobylogórskiej na Zakanalu, w rejonie placu zabaw przy ul. Spółdzielców na Zawarciu, a także na placu przy Szwoleżerów i Wróblewskiego na os. Górczyn czy placu zabaw przy ul. Dywizjonu 303 i ul. Teresy Marii Klimek na os. Dolinki.

Jak się okazuje, również w tym roku Orkiestra Dęta OSP Siedlice chce zagrać koncerty na gorzowskich osiedlach i prosi o pomoc mieszkańców Gorzowa w wyborze miejsc, gdzie powinni pojawić się ze swoją muzyką. Spośród wszystkich propozycji, strażacy wybiorą cztery. 

- Jakie gorzowskie osiedle jest według Ciebie najbardziej urokliwe? Gdzie powinniśmy zagrać plenerowy koncert? - pytają się członkowie Orkiestry Dętej OSP Siedlice


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości