Wiadomości

MZK szuka kierowców autobusów. Gwarantuje zatrudnienie przez trzy lata

21 kwietnia 2021, 11:17
fot. archiwum
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wystartował po raz kolejny z projektem, w których zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety do zrobienia prawa jazdy kategorii D i pracy jako kierowca autobusu. Co istotne, chętne osoby muszą mieć co najmniej 24 lata. Nabór trwa do 28 kwietnia.

„24+ na autobusy” to kolejna edycja programu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie, którzy skierowany jest do osób, które mają co najmniej 24 lata i chciałyby zostać kierowcą autobusu i posiadają prawo jazdy kategorii B. 

Miejski przewoźnik gwarantuje zatrudnienie w Miejskim Zakładzie Komunikacji na stanowisku kierowcy po uzyskaniu uprawnień na okres 3 lat. Co istotne, oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. MZK zapewnia pakiet socjalny.

Chętne osoby mogą składać swoje CV do środy 28 kwietnia na adres m.pejski@mzk-gorzow.com.pl lub można złożyć je osobiście w siedzibie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kostrzyńskiej 46 (pokój nr 4). Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać pod numerem telefonu 95 7287 808 lub 781 499 124.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości