• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Utrudnienia na Teatralnej w związku z pracami przy CEZiB

5 kwietnia 2021, 13:49
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
We wtorek 6 marca wykonawca budowy Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przystąpi do kolejnego etapu prac. Tym razem zajmie się robotami związanymi z przyłączami kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieci wodociągowej oraz instalacji hydrantowej zewnętrznej. Na początek prace rozpoczną się przy ul. Teatralnej.

Cały czas trwają prace przy budowie Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu, które będzie mieściło się w poszpitalnych budynkach przy ul. Warszawskiej. Uczniowie mają rozpocząć naukę w największej szkole w Gorzowie 1 września 2022 roku.

We wtorek 6 kwietnia, firma Mirbud rozpocznie kolejny etap robót, który potrwa do 10 maja. Przez ten czas wykonawca będzie prowadził prace przy przyłączach kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieci wodociągowej oraz instalacji hydrantowej zewnętrznej. Prace realizowane będą etapami w 11 lokalizacjach, na ulicy Warszawskiej, Teatralnej oraz Szpitalnej.

W pierwszej kolejności, od 6 do 23 kwietnia przy ul. Teatralnej. - Nie przewiduje się zamykania jakiejkolwiek ulicy na stałe. Utrudnienia dotyczyć będą punktowych zawężeń ulic oraz zamykania fragmentów chodników. W celu zapewnienia bezpieczeństwa w rejonie prac ustawione zostaną znaki ostrzegawcze oraz wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h. Czasowo ruch sterowany będzie ręcznie przez pracowników obsługujących budowę – mówi Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości