Wiadomości

900 tysięcy na prace w katedrze? Zachęcamy do głosowania w naszej ankiecie

27 marca 2021, 12:00
archiwum
Informacja o planowanym przekazaniu 900 tysięcy złotych na prace konserwatorsko-budowlane w gorzowskiej katedrze podzieliła naszych czytelników. Pod naszym postem na portalu społecznościowym wypowiedziało się ponad 200 osób.

Aby nie było to przysłowiowe „lanie wody”, stworzyliśmy specjalną ankietę, w której możecie oddać głos. Po zakończeniu głosowania przeanalizujemy wyniki i zwrócimy się do radnych z informacją w tej sprawie. Chcemy, aby głos mieszkańców Gorzowa był ważny i zauważalny.

W poniższej ankiecie możliwe są cztery odpowiedzi. Wybraliśmy różne potrzeby, na które mogłyby być przeznaczone pieniądze. Zagłosujcie w ankiecie i wyraźcie swoje zdanie! My przekażemy je dalej. 

Ankieta

Na co Twoim zdaniem, w dobie pandemii, powinny zostać przeznaczone pieniądze w wysokości 900 tysięcy, które zaproponowano w projekcie uchwały na prace konserwatorsko- budowlane w gorzowskiej katedrze?

  • Na prace konserwatorsko- budowlane w gorzowskiej katedrze8.19%
  • Na dofinansowanie służby zdrowia np. zakup pompy infuzyjnej czy też nowych łóżek do oddziałów covidowych41.26%
  • Na dofinansowanie stworzenia nowego żłobka/przedszkola22.2%
  • Na zielony budżet dla Gorzowa28.34%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 2392

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości