Wiadomości

Giełda w niedzielę będzie czynna, ale z limitem wejść

26 marca 2021, 11:07
fot. archiwum
W niedzielę 28 marca giełda przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie będzie czynna. Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza częścią giełdy ogrodzi teren i wprowadzi limit wejść, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kupującym i sprzedającym. Jednorazowo na terenie giełdy należącej do OSiRu będzie mogło przebywać około 300 klientów.

W czwartek 25 marca premier oraz minister zdrowia ogłosili najnowsze restrykcje, które będą obowiązywały już od soboty 27 marca. Wśród najważniejszych zmian jest to, że zamknięte zostaną salony kosmetyczne i fryzjerskie, duże sklepy meblowe i budowlane, a także żłobki i przedszkola. Ograniczenia w limicie osób dotyczą również placówek handlowych, targów, poczty czy kościołów. Dlatego też wielu czytelników portalu gorzowianin.com zaczęło się dopytywać co z niedzielną giełdą przy ul. Złotego Smoka. 

Sprawdziliśmy. Giełda będzie czynna, ale z pewnymi obostrzeniami, które funkcjonowały już rok temu. Zostanie wprowadzony limit wejść. Jednorazowo na jej terenie będzie mogło przebywać około 300 osób. Dlatego też teren giełdy zostanie ogrodzony, tak aby pracownicy mogli pilnować odpowiedniej ilości osób wchodzących na teren targowiska. Ponadto przy wejściu będzie znajdował się regulamin, mówiący o wymogach bezpieczeństwa oraz płyny do dezynfekcji. 

Należy pamiętać, że mowa tutaj o giełdzie zarządzanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, która znajduje się na utwardzonym terenie przy budynku Metalowca. Nie wiadomo czy właściciel prywatnej giełdy zdecyduje się wprowadzić obostrzenia. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości