Wiadomości

Syn Bartosza Zmarzlika otrzymał rowerek w prezencie od szpitala

24 marca 2021, 09:32
fot. WSzW
W minionym tygodniu w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie na świat przyszedł mały Antek, syn żużlowego mistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika i jego partnerki Sandry Grochowskiej. We wtorek 23 marca chłopiec opuścił szpital i dostał z tej okazji prezent od lecznicy, w postaci rowerka biegowego.

Portal gorzowianin.com informował w ubiegłym tygodniu o tym, że Bartosz Zmarzlik został ojcem, a na świat przyszedł jego syn Antek. Chłopiec urodził się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie w środę 17 marca i mierzył 53 cm oraz ważył 3360 g. Zmarzlik nie krył radości z narodzin syna oraz gratulował wytrwałości swojej partnerce Sandrze Grochowskiej.

Po tygodniu, we wtorek 23 marca Antoni Zmarzlik opuścił gorzowski szpital. Z tej okazji zarząd lecznicy wręczył Bartkowi Zmarzlikowi prezent dla syna. Mały Antek otrzymał od szpitala rowerek biegowy. 

- Mamy świadomość tego, że zanim wsiądzie na ten rowerek minie trochę czasu, ale nawet się nie spostrzegniemy, a już będzie kręcił na nim swoje pierwsze kółka, towarzysząc tacie w przygotowaniu do zawodów i meczów ligowych – mówił Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

- Rowerek? Świetny pomysł! Sam już kilka podobnych oglądałem. Bardzo dziękuję w imieniu swoim, mojej partnerki i Antka. Dziękuję też za cudowną opiekę i wiele wsparcia zarówno od lekarzy, położnych jak i innych pracowników oddziału położniczo-ginekologicznego. To co spotkało nas tutaj, to chwile, których nigdy nie zapomnimy. Dziękuję  za wszystkie cenne rady i wiele przydatnych młodym rodzicom wskazówek – opowiadał Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata, tata Antka.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości