Syn Bartosza Zmarzlika otrzymał rowerek w prezencie od szpitala

24 marca 2021, 09:32
fot. WSzW
W minionym tygodniu w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie na świat przyszedł mały Antek, syn żużlowego mistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika i jego partnerki Sandry Grochowskiej. We wtorek 23 marca chłopiec opuścił szpital i dostał z tej okazji prezent od lecznicy, w postaci rowerka biegowego.

Portal gorzowianin.com informował w ubiegłym tygodniu o tym, że Bartosz Zmarzlik został ojcem, a na świat przyszedł jego syn Antek. Chłopiec urodził się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie w środę 17 marca i mierzył 53 cm oraz ważył 3360 g. Zmarzlik nie krył radości z narodzin syna oraz gratulował wytrwałości swojej partnerce Sandrze Grochowskiej.

Po tygodniu, we wtorek 23 marca Antoni Zmarzlik opuścił gorzowski szpital. Z tej okazji zarząd lecznicy wręczył Bartkowi Zmarzlikowi prezent dla syna. Mały Antek otrzymał od szpitala rowerek biegowy. 

- Mamy świadomość tego, że zanim wsiądzie na ten rowerek minie trochę czasu, ale nawet się nie spostrzegniemy, a już będzie kręcił na nim swoje pierwsze kółka, towarzysząc tacie w przygotowaniu do zawodów i meczów ligowych – mówił Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

- Rowerek? Świetny pomysł! Sam już kilka podobnych oglądałem. Bardzo dziękuję w imieniu swoim, mojej partnerki i Antka. Dziękuję też za cudowną opiekę i wiele wsparcia zarówno od lekarzy, położnych jak i innych pracowników oddziału położniczo-ginekologicznego. To co spotkało nas tutaj, to chwile, których nigdy nie zapomnimy. Dziękuję  za wszystkie cenne rady i wiele przydatnych młodym rodzicom wskazówek – opowiadał Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata, tata Antka.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości