Wiadomości

Bartosz Zmarzlik został ojcem! Na świat przyszedł Antek

17 marca 2021, 09:04
fot. facebook.com/zmarzlik95
Mistrz świata Bartosz Zmarzlik został właśnie ojcem. Żużlowiec Stali Gorzów poinformował o tym w środę 17 marca w nocy. Zmarzlik gratuluje swojej narzeczonej Sandrze i podkreśla, że dla niego wszystkie mamy są mistrzyniami świata. Synek Bartka i Sandry otrzymał imię Antoni.

W środę 17 marca o godz. 1.25 Bartosz Zmarzlik poinformował na swoim facebookowym profilu, że został ojcem. Gorzowski żużlowiec zamieścił zdjęcie razem ze swoją narzeczoną Sandrą Grochowską oraz synkiem.

- Cześć jestem Antek! Sandra byłaś bardzo dzielna. Dziękuję. Myślę, że po tym co dziś zobaczyłem wszystkie mamy jesteście dla mnie mistrzyniami świata!!! Dziś po raz trzeci poczułem coś wyjątkowego. Dziękuję całej załodze która  była dziś przy nas – napisał na swoim profilu mistrz świata.

Gratulacje szczęśliwej rodzinie Zmarzlików przekazał również klub Stal Gorzów. - Co za dzień, co za emocje. Witaj Antek w Stalowej Rodzinie. Takie wiadomości uwielbiamy i kochamy z samego rana. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom - Sandrze i Bartkowi i życzymy całej rodzinie samych szczęśliwych chwil. Stalowa Rodzina jest z Wami! - czytamy na oficjalnym profilu Stali Gorzów. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości