Wiadomości

USC w Gorzowie wraca do normalnego funkcjonowania

21 marca 2021, 13:04
fot. archiwum Urzędu Miasta Gorzowa
W minionym tygodniu Urząd Stanu Cywilnego w Gorzowie był zamknięty z powodu powodu zakażeń koronawirusem wśród pracowników. Przez ten czas obowiązki gorzowskiego urzędu przejęły USC w Santoku, Bogdańcu i Kłodawie. Natomiast od poniedziałku 22 marca USC w Gorzowie wraca do normalnego funkcjonowania.

W dniach od czwartku 11 marca do piątku 19 marca Urząd Stanu Cywilnego w Gorzowie był zamknięty z powodu sporej liczby zakażeń koronawirusem wśród pracowników. Z związku z tym wojewoda lubuski na wniosek prezydenta Jacka Wójcickiego wydał zarządzenie o powierzeni zadań gorzowskiego USC urzędom w Bogdańcu, Kłodawie i Santoku. Obowiązki były podzielone w ten sposób, że rejestrację urodzeń prowadził USC w Santoku, a rejestrację zgonów urzędy w Bogdańcu i Kłodawie.

Czytelnicy portalu gorzowianin.com zaczęli dopytywać się czy od poniedziałku 22 marca, gorzowski USC będzie otwarty czy też swoje sprawy będą musieli załatwiać w urzędach w podgorzowskich gminach. 

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa. - Sytuacja wróciła już do normy. Od poniedziałku 22 marca, urząd będzie funkcjonował już normalnie – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości