Wiadomości

Gorzów: Cztery osoby zatrzymane za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Wyłudzali towary znacznej wartości

19 marca 2021, 10:55
fot. archiwum
Prokuratura Okręgowa w Gorzowie prowadzi postępowanie w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się wyłudzaniem towarów znacznej wartości. Do sprawy zatrzymano czterech mężczyzn z Gorzowa i okolic, którzy usłyszeli właśnie zarzuty.

W ostatnich dniach na terenie Gorzowa i okolic doszło do zatrzymania czterech mężczyzn, którzy działali w zorganizowanej grupie przestępczej. Według nieoficjalnych informacji, jedną z zatrzymanych osób jest właściciel firmy budowlanej, która m.in. zajmuje się budową dróg w Gorzowie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gorzowie.

- Doszło do zatrzymania czterech osób, są to mieszkańcy Gorzowa oraz okolicznych miejscowości. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Zajmowali się pomocnictwem w wyłudzaniu towarów znacznej wartości – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Zatrzymane osoby działały na terenie Gorzowa i województwa lubuskiego. Natomiast zorganizowana grupa przestępcza do której należeli, działała na terenie całej Polski. Dwóch mężczyzn zostało wypuszczonych po zastosowaniu wolnościowych środków zapobiegawczych. Natomiast pozostali dwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani – jeden na dwa miesiące, drugi na trzy miesiące. - Sprawa jest rozwojowa – podkreśla prokurator Gospodarek.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości