• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przedszkola otrzymują maile o „rozpylonym gazie”

16 marca 2021, 11:13
fot. archiwum
We wtorek 16 marca do przedszkola w Gorzowa oraz Łupowie dotarły maile z informacją, że w placówce został rozpylony gaz. Na miejsce została wysyłana straż pożarna i policja.

- Coś się dzieje na os. Piaski pod przedszkolem. Na miejscu jest straż pożarna i policja – poinformował nas czytelnik pod numerem telefonu 45 00 66 400. Jak się okazało, we wtorek 16 marca przed godz. 10.40 prywatne przedszkole przy ul. Saskiej otrzymało wiadomość z informacją, że w placówce został rozpylony gaz.

Na miejsce została wysłana straż pożarna, w tym zastęp grupy ratownictwa chemicznego oraz policja. Służby musiały sprawdzić budynek pod kątem ewentualnego zagrożenia. Na szczęście była to fałszywa informacja.

To niejedyny mail z fałszywą informacją o rozpylonym gazie. Wcześniej taką samą wiadomość otrzymało przedszkole gminne przy ul. Lipowej w Łupowie. Również w tym przypadku nie było żadnego zagrożenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości