Wiadomości

Piroman znów w akcji. Plaga pożarów w Gorzowie

12 marca 2021, 13:08
fot. Bartłomiej Mądry, KM PSP Gorzów
Kolejny dzień gorzowscy strażacy gaszą pożar śmietników. Tym razem ktoś podpalił śmietniki przy ul. Borowskiego. Jak przyznają strażacy, to dziewiąty pożar w ciągu ostatnich trzech dni.

W piątek 12 marca o godz. 12.40 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze śmietników przy ul. Borowskiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, który na szczęście szybko poradził sobie z opanowaniem ognia. 

Służby nie mają wątpliwości, że mamy w tym przypadku do czynienia z piromanem, który celowo podpala śmietniki. - To już dziewiąty pożar w ciągu ostatnich trzech dni – przyznaje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

W czwartkowy wieczór paliły się altany śmietnikowe przy ul. Pocztowej, Zabytkowej i Borowskiego, a wcześniej przy ul. Kosynierów Gdyńskich, Mościckiego i Krzywoustego. 

Sprawą zajmuje się policja. Niewykluczone, że za wszystkie podpalenia odpowiada ta sama osoba. W 2019 policjanci zatrzymali 38-letniego piromana, który najpierw podpalał śmietniki i samochody, a następnie obserwował i nagrywał akcję gaśniczą.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości