Wiadomości

Basen i lodowisko zamknięte od poniedziałku

12 marca 2021, 09:43
fot. archiwum UM
Od poniedziałku 15 marca w Gorzowie, jak i w całym województwie lubuskim będą obowiązywały nowe obostrzenia. Oznacza to, że zamknięte zostaną m.in. obiekty sportowe. Tym samym gorzowianie będą mogli skorzystać z basenu oraz lodowiska ostatni raz w niedzielę 14 marca.

W czwartkowe popołudnie 11 marca podczas konferencji prasowej minister zdrowia ogłosił, że w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem, zostaną wprowadzone restrykcje w kolejnych trzech województwach, w tym w województwie lubuskim. Więcej na temat obostrzeń przeczytasz w artykule "Lockdown w Lubuskiem! Galerie handlowe, baseny i hotele zostaną zamknięte".

Wprowadzenie lockdownu oznacza zamknięcie również obiektów sportowych. Od poniedziałku 15 marca nieczynny będzie basen oraz lodowisko „Słowianki”. Mieszkańcy Gorzowa mogli nacieszyć się z basenu oraz lodowiska zaledwie przez miesiąc. 

Basen „Słowianki” zostanie zamknięty z powodu wprowadzonych obostrzeń, natomiast lodowiska i tak miało zostać zamknięte, ponieważ na dworze zrobiło się po prostu za ciepło. - Przed nami ostatni weekend na lodowisku „Słowianki”. Korzystajcie z ostatnich dni zabawy na lodzie. Oficjalny koniec sezonu w niedzielę 14 marca – czytamy na stronie CRS „Słowianka”.

Również niedziela 14 marca będzie ostatnim dniem, kiedy będzie można skorzystać z basenu sportowego.  Basen jest czynny od godz. 6 do godz. 21.45.  Maksymalna ilość osób jednocześnie przebywających na basenie to 120 osób. 

Póki co, basen pozostanie zamknięty do 28 marca, o ile rząd nie przedłuży obostrzeń. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości