Wiadomości

Dwóch pijanych mężczyzn skakało po samochodach. Kilka aut zostało zniszczonych [film]

6 marca 2021, 20:39, ak
fot. czytelniczka Klaudia
W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, znalazło sobie sposób na „zabawę” na os. Europejskim w Gorzowie. Skakali po maskach i dachach samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Madryckiej. W ten sposób uszkodzonych zostało kilka aut. Sprawa została zgłoszona na policję.

Do portalu gorzowianin.com zwróciła się czytelniczka Klaudia, mieszkanka os. Europejskiego która była świadkiem jak dwóch młodych mężczyzn w nocy z piątku na sobotę skacze po autach zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Madryckiej. Pani Klaudia chciała, aby sprawa została nagłośniona.

- Dwóch pijanych nastolatków skakało po samochodach. Jeden z nich również łapał za klamkę samochodu krzycząc, że go ukradnie – opowiada pani Klaudia, która nagrała całe zdarzenie.

Na filmie przesłanym przez czytelniczkę widać, jak dwóch młodych mężczyzn skacze nie tylko po maskach pojazdów, ale również jeden z nich wchodzi na dach auta, gdzie następnie upada. To spowodowało, że na dachu powstało spore wgniecenie. Łącznie zostało uszkodzonych kilka aut. Ponadto na nagraniu widać, że mężczyźni mają problem z utrzymaniem równowagi, co wskazuje, że są pod wpływem alkoholu. Na miejsce została wezwana policja, ale mężczyźni wcześniej weszli do jednej z klatek. Czekamy na komentarz rzecznika policji w tej sprawie, który otrzymamy w poniedziałek 8 marca.

- Proszę zauważyć jaki zły wpływ ma brak kamer na osiedlach jak i w mieście. Wiele spraw jest umarzanych ze względu na brak sprawców bądź brak chęci wykrycia sprawców. Wiele miast ma monitoring który jest stałe obserwowany przez służby mundurowe i ma to swoje plusy ponieważ zmniejsza się przestępczość oraz wielu obywateli jest chronionych oraz ich majątki a w przypadku braku kamer i nadzoru dzieją się skandaliczne rzeczy. Gorzów jest na tyle niebezpiecznym miastem. że kamery powinny być już od dawana przede wszystkim w centrum miasta koło barów, dyskotek oraz tak samo jak na osiedlach – tłumaczy czytelniczka Klaudia.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości