Wiadomości

Dachowanie mercedesa na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

6 marca 2021, 13:14
fot. Wypadki Gorzów
W sobotnie popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej na wjeździe od strony Łupowa doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu jest straż pożarna i policja.

Do wypadku przy ul. Kostrzyńskiej doszło w sobotę 6 marca tuż przed godz. 13 na wjeździe do strony Łupowa. Kierujący mercedesem jechał w kierunku centrum Gorzowa, w pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto dachowało i wpadło do rowu. Na miejsce została wysłana policja i straż pożarna.

- Siła uderzenia była bardzo duża, co widać po zniszczeniach auta. Dlatego też 27-letni kierowca mercedesa miał dużo szczęście, że nie odniósł poważnych obrażeń i wydostał się z auta o własnych siłach. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, które zbada kierującego. Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Dachowanie mercedesa przy ui. Kostrzyńskiej

1/3 Dachowanie mercedesa przy ui. Kostrzyńskiej

2/3 Dachowanie mercedesa przy ui. Kostrzyńskiej

2/3 Dachowanie mercedesa przy ui. Kostrzyńskiej

3/3 Dachowanie mercedesa przy ui. Kostrzyńskiej

3/3 Dachowanie mercedesa przy ui. Kostrzyńskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości