• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie trzech pojazdów na ekspresowej trójce

5 marca 2021, 07:53
foto: Wypadki Gorzów
Zablokowana jest obwodnica Gorzowa w ciągu drogi ekspresowej S3, pomiędzy węzłami Gorzów Wielkopolski Zachód, a Gorzów Wielkopolski Południe. Doszło tam do zderzenie trzech aut osobowych.

Informacje o zdarzeniu na 84 kilometrze drogi ekspresowej w Gorzowie, otrzymaliśmy od naszego czytelnika, na dyżurny numer telefonu 45 00 66 400. Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wiemy, że na stojącego na pasie awaryjnym opla, wjechał kierujący osobowym fiatem. W zdarzeniu uczestniczył też kierujący audi. Na szczęście nic nikomu się nie stało, nie ma osób poszkodowanych. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja w ruchu drogowym.

Jak informuje GDDKiA, droga w tym miejscu jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do 8:30. Policja wyznaczyła objazdy, kierowcy kierowani są przez węzeł Gorzów Wielkopolski Zachód przez całe miasto. Jak informują nasi czytelnicy, ulica Kostrzyńska od zjazdu z S3 jest już całkowicie zakorkowana.

AKTUALIZACJA godz.8:50. Ruch na drodze S3 został przywrócony.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie na S3 w Gorzowie

1/3 Zderzenie na S3 w Gorzowie

2/3 Zderzenie na S3 w Gorzowie

2/3 Zderzenie na S3 w Gorzowie

3/3 Zderzenie na S3 w Gorzowie

3/3 Zderzenie na S3 w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości