Wiadomości

Basen Słowianki zamknięty przez „incydent” z klientem

4 marca 2021, 08:58
fot. archiwum UM
Do niecodziennego zdarzenia doszło na basenie Słowianki. Jeden z klientów zamiast załatwić swoje potrzeby fizjologiczne w toalecie, zrobił w basenie sportowym. W wodzie zostały zauważone pływające fekalia, dlatego też basen musiał zostać zamknięty. Natomiast Słowianka wprowadziła procedury oczyszczania wody.

- Z powodów technicznych basen sportowy będzie nieczynny do czwartku. Planowane otwarcie w piątek 5 marca o godz. 14 - czytamy w komunikacie na stronie Słowianki.

Jak się okazało, w środę 3 marca jeden z klientów zamiast załatwić swoje potrzeby fizjologiczne w toalecie, zrobił to w basenie sportowym. W wodzie zostały zauważone pływające fekalia. W tej sytuacji basen musiał zostać zamknięty.

- Mamy wdrożone specjalne procedury w takich sytuacjach. Woda musi być poddana procedurze oczyszczania. Następnie próbki wody są pobierane i przekazywane do badania w sanepidzie. Na szczęście takie incydenty, kiedy ktoś oddaje fekalia do basenu zdarzają się incydentalnie i to dotyczy basenów w całej Polsce – komentuje Karina Przybylska, rzecznik prasowy Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka.

Pracownicy Słowianki mają nadzieję, że basen sportowy zostanie otwarty zgodnie z przewidywaniami w piątkowe popołudnie. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości