Wiadomości

Awaria wodociągu na Manhattanie. Woda zalała ulicę

3 marca 2021, 20:23
fot. Anna Kluwak
W środowe popołudnie doszło do awarii rurociągu wodociągu przy ul. Batalionu Zośka na gorzowskim Manhattanie. Jak się okazało doszło do pęknięcia rury, przez to woda zalała całe skrzyżowanie ul. Batalionu Zośka i Szarych Szeregów. Na miejscu pracuje PWiK, które usuwa awarię.

W środę 3 marca o godz. 17.30 doszło awarii wodociągu przy skrzyżowaniu ul. Batalionu Zośka i Szarych Szeregów. - Pękła na Manhatanie w okolicach sklepu Delikatesy. Woda zalała całą drogę – poinformował nas czytelnik Oliwier na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Jak się okazało, pękła rura wodociągowa przy ul. Batalionu Zośka. W związku z awarią mieszkańcy ul. Batalionu Zośka nie mają wody w kranach. Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, beczkowóz z wodą został podstawiony.

Na miejscu cały czas pracuje PWiK. Usuwanie awarii może potrwać jeszcze kilka godzin.

AKTUALIZACJA

04.03.2021 godz. 8 - Według najnowszych informacji przekazanych przez PWiK, przewidywany czas usunięcia awarii to czwartek godz. 16

04.03.2021 godz. 16 - Zawężono zakres awarii do ulicy Batalionu Zośka 28,30 oraz ulicy Szarych Szeregów 9 i 11. Przewidywany czas usunięcia awarii godzina 22, z możliwością przedłużenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości