Wiadomości

Gorzów: Możesz kupić kolejne działki budowlane przy Ludowej

22 lutego 2021, 12:46
Władze Gorzowa wspierają budownictwo mieszkaniowe w mieście i dlatego oferują osobom chcącym osiedlić się w Gorzowie działki budowlane w atrakcyjnych cenach. Na sprzedaż wystawiono kolejnych siedem działek przy ul. Ludowej. Ceny wywoławcze zaczynają się od 46 tys. zł.

Miasto ogłosiło przetarg na sprzedaż kolejnych 7 działek przy ul. Ludowej. Poprzedni przetarg, który odbył się w czwartek 18 lutego cieszył się bardzo dużą popularnością. Wszystkie działki zostały sprzedane o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych drożej, niż wynosiła cena wywoławcza. 

Tym razem przetarg na sprzedaż działek został zaplanowany na czwartek 4 marca na godz. 10 w siedzibie Urzędu Miasta Gorzowa przy ul. Sikorskiego. Cena uzależniona jest od powierzchni terenu. Do sprzedaży przeznaczono trzy działki o powierzchni 1085 m.kw. - cena wywoławcza to 47 tys. zł. Działka o powierzchni 1205 m.kw. oraz 1210 m.kw. ma cenę wywoławczą 52 tys. zł. Z kolei parcela o powierzchni 1185 m.k.w - 51 tys. zł, a 1072 m.kw. - 46 tys. zł.

Co istotne, każda osoba która chciałaby wziąć udział w przetargu, najpierw musi wpłacić wadium (do 25 lutego). Wszystkie tereny są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości