• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ktoś wyrzucił śmieci tuż przy pasach

19 lutego 2021, 09:05
fot. czytelnik
Mieszkańcy os. Manhattan zwracają uwagę na hałdę kartonów, która od kilku dni leży tuż przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Kombatantów. Gorzowianie zastanawiają się, kto mógł to zrobić, a przede wszystkim dlaczego nikt tego nie posprzątał.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiło się kilka osób, które zwróciło uwagę na hałdę kartonów, które leży tuż przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Kombatantów na os. Manhattan. Jak podkreślają czytelnicy, śmieci leżą tak już od kilku dni i nikt nic z tym nie robi.

- Sterta śmieci, a dokładnie makulatura leży od kilku dni w rejonie przejścia dla pieszych przy ul. Szarych Szeregów i Kombatantów. Nikt nic z tym nie robi, aby usunąć te odpady z chodnika. Proszę o interwencję w tej sprawie - mówił mieszkaniec os. Manhattan, który zadzwonił pod numer 45 00 66 400. - Może kogoś zainteresuje taki widok góry śmieci na głównym skrzyżowaniu Manhattanu od kilku dni. Zdjęcie zrobione w czwartek w południe. Myślę, że już pora aby ktoś się z tym uporał i ciekawe czyja to sprawka. Może ktoś mi pomoże rozwiązać tę zagadkę? - napisała w wiadomości do portalu gorzowianin.com czytelniczka Grażyna.

Śmieci, które leżą tuż przy pasach wyglądają tak, jakby ktoś je wyrzucił z zaplecza sklepu. Sprawa zaśmiecania przestrzeni publicznego została zgłoszona do straży miejskiej.

AKTUALIZACJA

godz. 10 - Podjęliśmy interwencję w tej sprawie. Śmieci zostały już uprzątnięte.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości