Wiadomości

Pijany pasażer pobił i pogryzł kierowcę autobusu MZK

16 lutego 2021, 10:44
fot. Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie
We wtorkowy poranek w autobusie linii 124 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pijany i agresywny pasażer pobił oraz pogryzł kierowcę autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Wszystko przez to, że kierowca zwrócił mężczyźnie uwagę, aby ten nie pił alkoholu w autobusie.

Do zdarzenia doszło we wtorek 16 lutego około godz. 8 rano w autobusie linii 124 na przystanku „Prefadom” przy ul. Walczaka. Pijany pasażer pobił oraz pogryzł kierowcę autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji. Na miejsce została wezwana policja oraz pogotowie.

- Pijany pasażer zaatakował kierowcę po tym, jak ten zwrócił uwagę mężczyźnie, aby nie pił alkoholu w autobusie. Kierowca ponadto chciał wyprosić pijanego mężczyznę z pojazdu. Wtedy został pobity i pogryziony. Kierowcy została udzielona pomoc medyczna – opowiada Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

Sprawą zajmuje się policja. - 30-letni mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Odpowie za zakłócanie porządku publicznego oraz za brak maseczki. Natomiast jeżeli kierowca złoży zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej, wówczas będzie prowadzone postępowanie w tej sprawie – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości