Ulica Walczaka w tragicznym stanie [zdjęcia]

6 lutego 2021, 13:31
fot. Marcin Kluwak
Jeden z czytelników portalu gorzowianin.com zwraca uwagę na fatalny stan ul. Walczaka na odcinku, który ma zostać wyremontowany w ramach rozbudowy drogi krajowej nr 22. Pan Andrzej podkreśla, że droga staje się koszmarem i zanim budowlańcy zajmą się obecną jezdnią, to nic z niej nie zostanie. Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o interwencję do Urzędu Miasta Gorzowa.

Dziura na dziurze, a do tego koleiny jak fale Dunaju – tak w skrócie można opisać fragment ul. Walczaka od ronda Gdańskiego w stronę granic miasta, czyli odcinek który ma zostać wyremontowany w ramach rozbudowy drogi krajowej nr 22. Obecnie wykonawca inwestycji, czyli firma Budomex S.A. zajmuje się budową drugiego pasa ul. Walczaka, natomiast obecna jezdnia po której jeżdżą auta jest w tragicznym stanie, na co zwrócił uwagę nasz czytelnik Andrzej. 

- Droga z dnia na dzień staje się koszmarem. Do momentu kiedy zrobią nową jezdnię, z tej obecnej nie zostanie kamień na kamieniu. Dziura na dziurze, rozerwane opony, pokrzywione felgi to już  codzienność. Dojeżdżam ponad dwadzieścia lat do Gorzowa i nigdy ta droga nie była w tak  fatalnym stanie. Chyba tymczasowy zarządca powinien mieć jakieś obowiązki wobec niej i załatać  dziury - podkreśla czytelnik Andrzej.

Każdy, kto miał okazję w ostatnim czasie jechać ul. Walczaka w kierunku Różanek zapewne zgodzi się z panem Andrzejem. Dlatego też zwróciliśmy się z prośbą o interwencję w tej sprawie do Urzędu Miasta. - Przekażemy wykonawcy uwagi co do stanu drogi. Obecnie jest to plac budowy i zapewnienie bezpieczeństwa dla kierowców należy do firmy Budomex S.A., która powinna zająć się doraźnym załataniem dziur – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa. 

Fotoreportaż


1/5 Dziurawa ul. Walczaka

1/5 Dziurawa ul. Walczaka

2/5 Dziurawa ul. Walczaka

2/5 Dziurawa ul. Walczaka

3/5 Dziurawa ul. Walczaka

3/5 Dziurawa ul. Walczaka

4/5 Dziurawa ul. Walczaka

4/5 Dziurawa ul. Walczaka

5/5 Dziurawa ul. Walczaka

5/5 Dziurawa ul. Walczaka

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości