Wiadomości

Poznaj oryginalne i trafione pomysły na prezent z okazji Chrztu Świętego

29 stycznia 2021, 10:57
Zgodnie z tradycją, uroczystość przyjęcia pierwszego Sakramentu Świętego to czas spotkania z rodziną. Bliscy przybywają do kościoła i towarzyszą maluszkowi w tej szczególnej chwili. Wydarzenie jest upamiętniane na zdjęciach, a czasem również na filmie. Bardzo ważnymi pamiątkami okazują się także prezenty. Niektóre z nich są na tyle wyjątkowe, że pozostają z dzieckiem przez cały okres dzieciństwa, a nawet dłużej. Zobacz, wśród jakich upominków warto się rozglądać, poszukując niebanalnego podarunku na pamiątkę chrztu.

Pamiątkowe prezenty na Chrzest to nie tylko złote medaliki i obrazki!

Klasyczne upominki są na swój sposób urocze, ale przyjemność ich wręczania zostawmy dziadkom i chrzestnym. Bogato zdobiony medalik, kryształowy albo srebrny obrazek oraz inne dewocjonalia to prezenty na chrzciny, które z reguły wręcza dziecku najbliższa rodzina. Seniorzy uwielbiają stawiać na pamiątki symboliczne. Dlatego też różańce i obrazy religijne stanowią stały element prezentu, jakim obdarowują oni swoje wnuki. Wśród oryginalnych upominków wykonywanych specjalnie na chrzest, znalazły się jednak nie tylko tradycyjne obrazki czy złote medaliki. Jest cały szereg innych, równie atrakcyjnych prezentów. Część z nich ma wymiar praktyczny, inne są ciekawymi dekoracjami. Łączy je wspólna cecha: personalizowany element. Imię dziecka, dedykacja, data Chrztu Świętego – kupujący decyduje o tym, jaki napis znajdzie się na produkcie.

Nietuzinkowych upominków na Chrzest Święty nie musisz szukać daleko

Chcąc kupić oryginalny prezent, wystarczy postawić na taki z personalizacją. Mięciutka poduszka z nadrukiem, nawiązującym do chrztu albo album na zdjęcia z okładką, ozdobioną imieniem dziecka to pomysły, zasługujące na uwagę. Ciekawą propozycją jest również plakat ścienny – metryczka z informacjami o dacie i miejscu urodzenia, wadze oraz wzroście maluszka. W sklepie internetowym Murrano można znaleźć niespotykane prezenty na chrzciny https://www.murrano.pl/okazja/prezent-z-okazji/prezent-na-chrzciny/ . Praktyczne zestawy sztućców dla dzieci, księgi baśni czy biżuteria dziecięca to znakomite alternatywy dla tradycyjnych i powtarzalnych upominków. Spraw, aby podarunek, którym obdarzysz chrzczone dziecko, został na długo zapamiętany. Na zakupy wybierz się na stronę murrano.pl, gdzie w dedykowanej kategorii z prezentami na chrzciny czekają dziesiątki trafionych upominków. Każdy z nich jest przystosowany do personalizacji. Jako zamawiający, będziesz mógł wybrać wzór oraz napis, który się na nim znajdzie. Gdy zbliżają się chrzciny dziecka i masz zamiar wręczyć mu atrakcyjny prezent, odwiedziny w sklepie Murrano będą najlepszym wyborem!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości