Wiadomości

Gabloty informacyjne. Co musisz wiedzieć przed ich zamówieniem?

29 stycznia 2021, 10:49, red
Są wszędzie: na osiedlach mieszkaniowych, w parkach, pod kościołami, w urzędach, szkołach i supermarketach. Gabloty informacyjne stały się jednym z popularniejszych nośników informacji, takich jak zawiadomienia i ogłoszenia. Estetycznie wykonane prezentują ważne treści w czytelny sposób, chroniąc je przed zniszczeniem. Jesteś zarządcą nieruchomości lub właścicielem firmy i planujesz zamówić gablotę? Zobacz, co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia.

Łatwy dostęp do ogłoszeń? Zagwarantuje go producent gablot ekspozycyjnych

Mogą stać na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Zostać zawieszone na ścianie albo wsparte na solidnych nogach ze stali, ukrytych wewnątrz aluminiowych profili. Gabloty informacyjne to elementy infrastruktury, które z wiadomych powodów skupiają na sobie uwagę przechodzących obok osób. Zakup gotowego systemu wystawienniczego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Konstrukcja może okazać się niewystarczająco wytrzymała, nieestetycznie wykończona, za duża, za mała... Po co przepłacać za coś, co nie zostało wykonane na zamówienie, specjalnie dla nas? To pierwsza cenna wskazówka, która pozwoli Ci zaopatrzyć się w profesjonalną gablotę ogłoszeniową. Wyłącznie współpraca z producentem zaowocuje stworzeniem konstrukcji, adekwatnej do Twoich potrzeb. Zamawiając gablotę informacyjną w takiej firmie, jak Omega System, masz wpływ na każdy element wyrobu. Decydujesz nie tylko o wymiarach i sposobie otwierania gabloty, ale także o istotnych detalach, jak: kolorystyka, oświetlenie, wypełnienie pleców i rodzaj wykończenia.

STOP wandalom! Wybieraj gabloty ogłoszeniowe, odporne na zniszczenia

Zamawiając gablotę informacyjną zwróć uwagę na materiały, z jakich będzie ona wykonana. Szczególnie, jeżeli konstrukcja ma zostać umieszczona w miejscu publicznym – na zewnątrz, gdzie będzie narażona na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz... przejawy wandalizmu. Dobrą praktyką jest wykonywanie gablot ze stali oraz szkła hartowanego. Wzmocniona szyba skutecznie ochroni zawartość gabloty i będzie zapobiegać zniszczeniom. W pobliżu miejsca, w którym stanie konstrukcja, warto zamontować monitoring albo realistyczną atrapę kamery, co również może zniechęcić wandali. Odpowiednio zaprojektowana gablota informacyjna będzie spełniać swoje zadania przez wiele lat. Jej produkcję powierz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, np. z firmy Omega System, a na pewno nie się nie zawiedziesz. Tworzone przez nich konstrukcje cechują się wyjątkową wytrzymałością i prestiżowym designem. Można je napotkać w całej Polsce, odwiedzając korytarze uczelniane, dworce kolejowe czy wspólnoty mieszkaniowe.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości