Wiadomości

Chcesz mieszkanie? To je najpierw wyremontuj

18 stycznia 2021, 13:59
fot. archiwum
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 22 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Wnioski można składać 29 stycznia 2021 roku.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2020, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 22 mieszkań komunalnych do remontu. Najemcy muszą wykonać remont we własnym zakresie. Na liście znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 21,85 m.kw. do 58,78 m.kw, które znajdują się przy ul. Mieszka I, Asnyka, Sikorskiego, Spokojnej, Towarowej, Chrobrego, Lipowej, Drzymały, Kobylogórskiej, Zielonej, 30 Stycznia, Armii Polskiej, Koniawskiej, Pocztowej, Energetyków, Kosynierów Gdyńskich, Krótkiej, Łokietka czy Al. 11 Listopada.

W niektórych mieszkaniach roboty jest naprawdę sporo. Trzeba wymienić instalację elektryczną oraz stolarkę okienną i drzwiową, wymienić instalację wodno-kanalizacyjną i całą aramaturę łazienkową, w tym umywalkę czy brodzik prysznicowy. A wśród prostszych prac jest m.in. otynkowanie i pomalowanie ścian.

Dokładny wykaz 22 mieszkań oraz tego jakie prace należy w nich wykonać znajdziesz TUTAJ. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 95 7355 756 lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26, pok. nr 11. Oferty można składać do piątku 29 stycznia. Najemcy będą mieli trzy miesiące od daty podpisania umowy na wyremontowanie mieszkania.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości