• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Po pijaku roztrzaskała mercedesa o płot [zdjęcia]

17 stycznia 2021, 21:05
W niedzielny wieczór przy ul. Maszewskiej w Deszcznie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Okazało się, że 33-letnia kierująca mercedesem jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała w swoim organizmie 1,5 promila.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w niedzielę 17 stycznia około godz. 20.30 informację o wypadku przy ul. Maszewskiej w Deszcznie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz dwa policyjne radiowozy. 

- Usłyszeliśmy ogromny huk, wyjrzeliśmy przez okno i zobaczyliśmy, że samochód rozwalił nam płot – mówi mieszkaniec domu, w którego ogrodzenie uderzył osobowy mercedes. Jak się okazało, kobieta kierująca mercedesem jechała od strony Maszewa w kierunku ul. Lubuskiej w Deszcznie i w pewnym momencie straciła panowanie nad autem i uderzyła w ogrodzenie. Siła uderzenia była na tyle duża, że płot został zniszczony, natomiast przód mercedesa całkowicie zniszczony.

- 33-letnia kobieta kierująca mercedesem była pod wpływem alkoholu. Miała w swoim organizmie 1,5 promila. Została zatrzymana na noc w komendzie - opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Kiedy 33-latka wytrzeźwieje usłyszy zarzuty za prowadzenie pojazdu po pijaku. Grozi jej do 2 lat więzienia. 

W wyniku wypadku poszkodowany został pasażer mercedesa, który został zabrany do szpitala. Mężczyzna nie miał zapiętych pasów, uderzył głową w szybę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/7 Wypadek w Deszcznie

1/7 Wypadek w Deszcznie

2/7 Wypadek w Deszcznie

2/7 Wypadek w Deszcznie

3/7 Wypadek w Deszcznie

3/7 Wypadek w Deszcznie

4/7 Wypadek w Deszcznie

4/7 Wypadek w Deszcznie

5/7 Wypadek w Deszcznie

5/7 Wypadek w Deszcznie

6/7 Wypadek w Deszcznie

6/7 Wypadek w Deszcznie

7/7 Wypadek w Deszcznie

7/7 Wypadek w Deszcznie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości