Wiadomości

Kierujący BMW uderzył w drzewo [zdjęcia]

8 stycznia 2021, 20:30
fot. Wypadki Gorzów
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przy u. Dąbrowskiego w Gorzowie. Kierujący BMW wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Policjanci zdecydowali o zatrzymanie mężczyźnie prawa jazdy i skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu.

W piątkowy wieczór 8 stycznia po godz. 20 przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem marki BMW. Na miejsce została wysłana policja oraz straż pożarna - zdarzenie miało miejsce vis a vis straży, przy wejściu do Elektryka.

Kierujący BMW jechał ul. Dąbrowskiego od strony Jagiełły i pewnym momencie najprawdpodobniej wpadł w poślizg, zjechał na chodnik i uderzył w rosnące tam drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że drzewo złamało się. Męźczyźnie nic się nie stało.

- Kierujący BMW był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Kierujący BMW uderzył w drzewo

1/3 Kierujący BMW uderzył w drzewo

2/3 Kierujący BMW uderzył w drzewo

2/3 Kierujący BMW uderzył w drzewo

3/3 Kierujący BMW uderzył w drzewo

3/3 Kierujący BMW uderzył w drzewo

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości