Wiadomości

Zderzenie mazdy i opla na przejściu dla pieszych

8 stycznia 2021, 13:01
fot. Marcin Kluwak
W piątkowe południe na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mazdy i opla. Kierowca mazdy uderzył w tył opla. Na miejscu jest staż pożarna, policja i pogotowie.

W piątek 8 stycznia około godz. 12.30 przy ul. Piłsudskiego na wysokości apteki Ziko doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mazdy i opla . Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń, kierowca mazdy nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył opla, który najprawdopodobniej zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić pieszego. Oba pasy ul. Piłsudskiego w stronę ronda Piłsudskiego na czas działania służb były aktualizowane.

AKTUALIZACJA

Jak się okazało, kierujący mazdą był pod działaniem alkoholu. - Mężczyzna miał w swoim organizmie 0,3 promila alkoholu. Policjanci będą prowadzić wobec niego postępowanie - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości