Wiadomości

Usiłowanie zabójstwa koło Gorzowa. Brat próbował zabić brata

4 stycznia 2021, 09:51
fot. Shutterstock
W noworoczny wieczór doszło do usiłowania zabójstwa podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Wojcieszycach koło Gorzowa. 37-letni mężczyzna próbował zabić swojego młodszego brata, zadając mu ciosy nożem. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

W piątek 1 stycznia 2021 roku w miejscowości Wojcieszyce koło Gorzowa doszło do usiłowania zabójstwa. Wszystko działo się w jednym z mieszkań w bloku podczas libacji alkoholowej. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Jak się okazało, podczas picia alkoholu doszło do awantury pomiędzy dwoma braćmi. 37-letni mężczyzna usiłował zabić swojego 35-letniego brata zadając mu ciosy nożem. Ranny mężczyzna został zabrany do gorzowskiego szpitala. Natomiast jego starszy brat został zatrzymany przez policję. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

- 37-letni mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojego młodszego brata. Prokurator wnioskował o tymczasowy areszt mężczyzny, natomiast sąd się do tego wniosku przychylił. 37-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowego w Gorzowie.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości