Usiłowanie zabójstwa koło Gorzowa. Brat próbował zabić brata

4 stycznia 2021, 09:51
fot. Shutterstock
W noworoczny wieczór doszło do usiłowania zabójstwa podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Wojcieszycach koło Gorzowa. 37-letni mężczyzna próbował zabić swojego młodszego brata, zadając mu ciosy nożem. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

W piątek 1 stycznia 2021 roku w miejscowości Wojcieszyce koło Gorzowa doszło do usiłowania zabójstwa. Wszystko działo się w jednym z mieszkań w bloku podczas libacji alkoholowej. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Jak się okazało, podczas picia alkoholu doszło do awantury pomiędzy dwoma braćmi. 37-letni mężczyzna usiłował zabić swojego 35-letniego brata zadając mu ciosy nożem. Ranny mężczyzna został zabrany do gorzowskiego szpitala. Natomiast jego starszy brat został zatrzymany przez policję. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

- 37-letni mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojego młodszego brata. Prokurator wnioskował o tymczasowy areszt mężczyzny, natomiast sąd się do tego wniosku przychylił. 37-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowego w Gorzowie.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości