„Wesołych Świąt”, czyli miejska kolęda 2020 [film]

23 grudnia 2020, 10:47
Blisko 80 osób brało udział w nagraniu kolędy miejskiej 2020. Tegoroczna kolęda jest wyjątkowa, ponieważ z powodu obostrzeń została nagrana w większości on-line oraz w studiu Radia Plus Gorzów. Utwór „Wesołych Świąt” śpiewa nie tylko prezydent Jacek Wójcicki z żoną, gorzowscy radni i urzędnicy, ale w nagranie włączyli się również mieszkańcy Gorzowa.

- W tym roku z uwagi na okoliczności, pandemię koronawirusa i wprowadzone obostrzenia nie mogliśmy spotkać się w Jazz Clubie i wspólnie nagrać kolędę miejską. Dlatego też postanowiliśmy nagrać kolędę on-line. W akcji mógł wziąć udział każdy. Część osób nagrała się sama, reszta została dograna w studiu Radia Plus Gorzów. W naszym przekonaniu jest to najlepsza kolęda, jaka powstała do tej pory – przyznaje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

W nagraniu wzięło udział blisko 80 osób, na czele z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim i jego żoną Klaudią. Śpiewali również m.in. gorzowscy radni, mieszkańcy Gorzowa oraz zespół Mali Gorzowiacy. Poniżej nagranie miejskiej kolędy 2020 „Wesołych Świąt”.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości