Wiadomości

Świąteczne projekcje w centrum Gorzowa

18 grudnia 2020, 19:56
fot. archiwum
Władze Gorzowa zapraszają mieszkańców na wyjątkowy spacer do centrum miasta w sobotni wieczór 19 grudnia. Powód? Na elewacji „Przemysłówki” i „Kokosa” zostaną zaprezentowane świąteczne pokazy świetlne w formacie 3D. To jeden z ostatnich elementów kampanii „Gorzów blisko świąt”.

W sobotę 19 grudnia po raz pierwszy w Gorzowie odbędzie się pokaz video mappingu. To nowa forma pokazów świetlnych w formacie 3D. Najbardziej popularną formą mappingu są projekcje na budynkach, wykorzystujące bardzo jasne projektory sceniczne, które pozwalają zamienić szare ściany obiektów w multimedialny show.

Dlatego też władze Gorzowa zapraszają mieszkańców na spacer do centrum miasta. W godz. od 17 do 21 na budynku „Przemysłówki” i „Kokosa” odbędą się pokazy świetlne nawiązujące do świąt Bożego Narodzenia.

Istotnym elementem dobrego mappingu jest jego synchronizacja z dźwiękiem, tak by muzyka lub inne dźwięki stymulowały dodatkowy błysk lub ruch. Tak będzie również w Gorzowie. Elewacje obu budynków będą w całości pokryte światłem . Do tego celu wykorzystane będą projektory video Barco, każdy z jasnością o mocy 31 000 ANSI lumenów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości