Wiadomości

Seria zdarzeń na gorzowskich drogach [zdjęcia]

16 grudnia 2020, 08:00
fot. Pomoc drogowa Anhol
W środowy poranek doszło do kilku kolizji na drogach w Gorzowie oraz okolicach. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na trasie S3, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu.

Środa 16 grudnia nie rozpoczęła się zbyt dobrze dla niektórych kierowców. Już od samego rana na drogach w Gorzowie i okolicach doszło do kilku kolizji. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol oraz grupy Wypadki Gorzów.

Do pierwszego zdarzenia doszło około 6.30 na rondzie Myśliborskim, gdzie kobieta kierująca citroenem wjeżdżając na rondo, wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka opla. Następnie kierujący oplem zatrzymał się na chodniku, gdzie jeszcze uderzył w śmietnik. Natomiast około godz. 7.15 przy ul. Jana Pawła II doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w obu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Do poważniejszego zdarzenia doszło przed godz. 7 rano na 78 km trasy S3 z Gorzowa do Myśliborza, tuż przed MOPem Marwice doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego marki MAN. Kierujący pojazdem w pewnym momencie zjechał na prawą stronę i wjechał do rowu. Ciężarówka przewróciła się na bok. Na miejsce została wysłana straż pożarna i pogotowia.

- Pogotowie bada pasażerkę, która podróżowała razem z kierowcą. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych poważnych obrażeń - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na drogach jest mokro, więc kierowcy powinni dostosować prędkość do panujących warunków, aby nie wpaść w poślizg. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Kolizje na gorzowskich drogach

1/5 Kolizje na gorzowskich drogach

2/5 Kolizje na gorzowskich drogach

2/5 Kolizje na gorzowskich drogach

3/5 Kolizje na gorzowskich drogach

3/5 Kolizje na gorzowskich drogach

4/5 Kolizje na gorzowskich drogach

4/5 Kolizje na gorzowskich drogach

5/5 Kolizje na gorzowskich drogach

5/5 Kolizje na gorzowskich drogach

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości