Wiadomości

Nie będzie w szpitalu dorocznego adwentowego kiermaszu

1 grudnia 2020, 18:56
fot. WSzW
Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną w tym roku nie odbędzie się doroczny kiermasz ozdób i stroików świątecznych przygotowanych przez podopiecznych Centrum Zdrowia Psychicznego, szpitalnych oddziałów psychiatrycznych oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

- Do tej pory dwa razy w roku mogliśmy zaprosić Państwa na kiermasz – mówi Agnieszka Wiśniewska – asystent zarządu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. ds. kontaktów z mediami. - To była świetna okazja, aby zaopatrzyć się w ręcznie robione ozdoby, bombki czy kartki jakich nie można kupić w sklepach, ale też wsparcia i docenienia pracy naszych pacjentów. Bardzo nam przykro, bo wiemy ile te kiermasze znaczyły dla naszych pacjentów. Jednak ich organizacja wiązałaby się z dużym ryzykiem epidemiologicznym.

Od marca 2020 roku odkąd szpital w Gorzowie  zajmuje się pacjentami zakażonymi koronawirusem - część terapeutów zajęciowych pomaga w opiece nad chorymi na COVID-19, dlatego ozdób świątecznych powstaje dużo mniej niż zazwyczaj. Większość z tych, które pacjenci już przygotowali trafi do ich rodzin.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości