Wiadomości

Szkolenie internistów gorzowskiego szpitala

22 lutego 2020, 10:49
fot. WSzW
Czy lekarze powinni się wciąż szkolić? Tak, bo tylko dzięki temu będą posiadać najbardziej aktualną wiedzę m.in. o tym jak pomagać i leczyć, jednocześnie nie szkodząc pacjentom.

W sobotę 22 lutego 2020 roku w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim odbywa się spotkanie szkoleniowe gorzowskich internistów, w czasie którego będą mieli możliwość wysłuchać wykładów i przedyskutować tematy związane z niekorzystnym wpływem leków, uszkodzeniami nerek i układu krążenia, a także zapoznać się z najnowszymi możliwościami leczenia nieswoistego zapalenia jelit.

Omawiany też będzie wpływ probiotyków na zdrowie. Bo jak powiedział lek. med. Roman Kołodziejczak, ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii, Gastroenterologii Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. rozpoczynając spotkanie - czasami może okazać się, że dużo  lepsze dla pacjenta będzie po prostu nie podanie leku,  zamiast niewłaściwego doboru lub podjęcia decyzji o leczeniu w oparciu o zbyt małą ilość informacji z wywiadu zdrowotnego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości