Pożyczka na 3 miesiące za darmo - jak to zrobić rozsądnie?

14 grudnia 2020, 14:36
Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/
Pożyczki pozabankowe doskonale odpowiadają na wiele potrzeb konsumentów, nie zmienia to jednak faktu, że wielu potencjalnych klientów obawia się tego rodzaju zobowiązań finansowych. W dużej mierze wynika to ze złej sławy oraz obaw przed wysokimi odsetkami, które później trzeba będzie uiścić.

Tymczasem ostateczne koszty wcale nie muszą nas zrujnować, a - co więcej - pożyczka na 3 miesiące za darmo nie jest fikcją. Trzeba jednak wiedzieć, jak z tego narzędzia korzystać i co sprawdzić, gdy interesuje nas pożyczka na 90 dni.

1. Pożyczka na 3 miesiące za darmo - dla kogo?

2. Co warto wiedzieć - pożyczki pozabankowe i pożyczka na 90 dni?

3. Warunki

Nie bez znaczenia jest również fakt, że pożyczki pozabankowe wiążą się ze znacznie łagodniejszymi kryteriami, dzięki czemu podejście pożyczkodawców jest mniej restrykcyjne. Sprawia to, że skorzystać z ich usług może szersze grono ludzi.

Pożyczka na 3 miesiące za darmo - dla kogo?

Pożyczki pozabankowe nie wymagają spełnienia zbyt wielu formalności. Nie trzeba być zatrudnionym na umowę o pracę, dostarczać zaświadczenia o wysokości uzyskiwanych zarobków ani dodatkowych dokumentów. Co prawda, wiele firm sprawdza pożyczkobiorcę w bazie Biura Informacji Kredytowej, ale wpisy o zaległościach i długach nie zawsze przekreślają szanse na to, by wniosek o pożyczkę na 3 miesiące za darmo rozpatrzony został pozytywnie. Trzymiesięczne pożyczki to opcja pośrednia pomiędzy krótkimi, trzydziestodniowymi chwilówkami a dłuższymi kredytami, idealna dla tych, którym jedna pensja nie wystarczy, by postawić domowy budżet na nogi. W odróżnieniu od typowych chwilówek można również uzyskać większe sumy rozłożone na przystępne raty.

Co warto wiedzieć - pożyczki pozabankowe i pożyczka na 90 dni?

Podstawowa wygoda, na jaką można liczyć, to fakt, że pożyczka na 90 dni rozkładana jest na raty w odróżnieniu od chwilówek, które muszą zostać spłacone jednorazowo. Oferty różnią się, dlatego warto korzystać ze stron porównujących pożyczki pozabankowe, takich jak: https://money24.pl/pozyczka-na-90-dni-oferty-chwilowek-na-3-miesiace/. Część propozycji tam zawartych to pożyczki online, które nie wymagają wychodzenia z domu. Kwota ma znaczenie: lepiej pożyczyć nieco więcej, ale nie za dużo.

Warunki

Pożyczki na 90 dni to z reguły proste formalności, ale od tej reguły zdarzają się wyjątki. Warto więc dokładnie sprawdzić regulamin firmy, by nie natknąć się na przykrą niespodziankę. Pozwoli to zaoszczędzić czas, jeśli dodatkowe formalności są jednak potrzebne. Szczególnie warto sprawdzić ogólne warunki u danej firmy pożyczkowej.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości