Wiadomości

Awaria prądu w Gorzowie

12 grudnia 2020, 12:20
fot. archiwum
W sobotę doszło do awarii prądu w Gorzowie. Jak informuje Enea Operator prądu nie mają mieszkańcy os. Górczyn i Manhattan. Awaria ma zostać usunięta w godzinach popołudniowych.

Informację o tym, że nie ma prądu i wody w Gorzowie otrzymaliśmy od czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Jakaś wielka awaria prądu. Osiedle Ruskie brak prądu. Wody też brak - pisze pani Aneta. - Manhattan odcięty od wody i prądu. Może dowiecie się coś więcej? - podkreśla czytelnik Marcin.

Jak informuje Enea Operator oddział w Gorzowie doszło do awarii i od godz. 11.46 nie ma prądu na os. Górczyn i Manhattan. Wskutek awarii, prądu nie ma przy ul. Walczaka, Ogińskiego, Papuszy, Dowgielewiczowej, Kućki, Kwiatkowskiego, Daszyńskiego, Korcza, Grabskiego, Rataja, Witosa, Korfantego, Górczyńskiej, Paderewskiego i Narutowicza. Według informacji przekazanych przez Enea Operator, prądu może nie być aż do godz. 15.

W związku z awarią zasilania nie ma też wody na os. Górczyn, Manhattan i Dolinki. Wszystko przez to, że bez prądu nie może funkcjonować stacja pomp Górczyn, która zaopatruje w wodę gorzowskie osiedla oraz podgorzowskie miejscowości.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości