• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awaria prądu w Gorzowie

12 grudnia 2020, 12:20
fot. archiwum
W sobotę doszło do awarii prądu w Gorzowie. Jak informuje Enea Operator prądu nie mają mieszkańcy os. Górczyn i Manhattan. Awaria ma zostać usunięta w godzinach popołudniowych.

Informację o tym, że nie ma prądu i wody w Gorzowie otrzymaliśmy od czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Jakaś wielka awaria prądu. Osiedle Ruskie brak prądu. Wody też brak - pisze pani Aneta. - Manhattan odcięty od wody i prądu. Może dowiecie się coś więcej? - podkreśla czytelnik Marcin.

Jak informuje Enea Operator oddział w Gorzowie doszło do awarii i od godz. 11.46 nie ma prądu na os. Górczyn i Manhattan. Wskutek awarii, prądu nie ma przy ul. Walczaka, Ogińskiego, Papuszy, Dowgielewiczowej, Kućki, Kwiatkowskiego, Daszyńskiego, Korcza, Grabskiego, Rataja, Witosa, Korfantego, Górczyńskiej, Paderewskiego i Narutowicza. Według informacji przekazanych przez Enea Operator, prądu może nie być aż do godz. 15.

W związku z awarią zasilania nie ma też wody na os. Górczyn, Manhattan i Dolinki. Wszystko przez to, że bez prądu nie może funkcjonować stacja pomp Górczyn, która zaopatruje w wodę gorzowskie osiedla oraz podgorzowskie miejscowości.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości