Wiadomości

Kierujący oplem uderzył w przyczepę

30 listopada 2020, 10:39
fot. Wypadki Gorzów/Pomoc Drogowa 24h Mądry
Przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w tył przyczepy przy której znajdowali się pracownicy porządkujący pas zieleni pomiędzy jezdniami. W wyniku zderzenia poszkodowany został jeden z pracowników, trafił do szpitala.

W poniedziałkowy poranek 30 listopada przed godz. 10 przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy opla oraz ciągnika rolniczego z przyczepą. Kierujący oplem wbił się w przyczepę ciągnika. W wyniku zderzenia przyczepa przewróciła się na bok. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Jak się okazało, na lewym pasie Al. Konstytucji 3 Maja w stronę centrum miasta stał ciągnik z przyczepą. Wszystko przez to, że były prowadzone prace porządkowe na pasie zielni pomiędzy jezdniami, a pracownicy w kamizelkach odblaskowych sprzątali liście.

- 62-letni kierowca opla wjechał w tył przyczepy, przy której znajdowali się pracownicy robiący porządki. Przyczepa na skutek uderzenia przewróciła się na bok. Jeden z pracowników interwencyjnych doznał obrażeń i został zabrany przez pogotowie do szpitala – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierujący oplem nie potrafił wytłumaczyć dlaczego doszło do zderzenia. Po zniszczeniach widać, że siła uderzenia była duża, a co za tym prędkość opla zapewne nie była przepisowa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości