Wiadomości

Gorzowscy policjanci organizują zbiórkę dla potrzebujących

30 listopada 2020, 10:25
fot. Lubuska policja
Kolejny rok z rzędu Komenda Miejska Policji w Gorzowie zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję „Przyjazna zima”, która ma na celu pomoc najuboższym, osobom samotnym i bezdomnym. Potrzebne są środki higieny osobistej czy odzież zimowa. Rzeczy można przynosić do budynku komendy przy ul. Wyszyńskiego.

„Przyjazna zima”, to akcja od kilku lat organizują policjanci z Gorzowa. W tym roku, to już czwarta edycja tej akcji, która ma na celu pomoc w zbiórce rzeczy i artykułów dla osób potrzebujących wsparcia. Funkcjonariusze zachęcają również mieszkańców Gorzowa do zaangażowania się i przekazania niezbędnych rzeczy, które następnie trafią do najuboższych, osób samotnych i bezdomnych.

Jeżeli ktoś chce włączyć się do akcji, to może przynieść do Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie następujące rzeczy: mydło w płynie, szczoteczki do zębów oraz pasty do zębów, maszynki do golenia, kremy do golenia, kremy do rąk, grzebienie. A także pościel, ręczniki, koce, śpiwory, ciepłą odzież m.in. rękawiczki, szaliki, kurtki, swetry, kalesony czy też obuwie zimowe w dobrym stanie, zarówno męskie, jak i damskie, nowe skarpety i bieliznę osobistą. Potrzebna jest również żywność z długim terminem przydatności do spożycia taka jak: kasze, makarony, ryż, mąka, cukier, kawa, herbata, kakao oraz konserwy i gotowe dania w słoikach

Zbiórka potrwa do czwartku 17 grudnia. Rzeczy można przynosić od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 16 do budynku Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego 122. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do magazynu pomocy rzeczowej Caritas w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości