Wiadomości

Dwa poważne wypadki pod Gorzowem. W jednym ranne 3-miesięczne dziecko

27 listopada 2020, 19:56
fot. Anna Kluwak
W piątkowe popołudnie doszło do dwóch wypadków koło Gorzowa – w Baczynie oraz w Kłodawie. W Baczynie ranne zostało 3-miesięczne dziecko, które w poważnym stanie zostało przetransportowane do szpitala. Z kolei w Kłodawie zostały ranne dwie osoby.

Pierwszy wypadek miał miejsce w piątek po godz. 16 przy ul. Gorzowskiej w Baczynie. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – citroena oraz volkswagena. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie oraz straż pożarna.

- 40-letnia kobieta kierująca citroenem prawdopodobnie skręcała w lewo i wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym 31-letnim kierującym volkswagenie, przez co doprowadziła do zderzenia. W volkswagenie oprócz mężczyzny podróżowała jeszcze kobieta oraz 3-miesięczne dziecko. Niemowlę z poważnymi obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Natomiast do drugiego wypadku doszło po godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Leśnej i Spokojnej w Kłodawie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – mazda i kia. Na miejsce zostały wysłane dwie karetki pogotowie, policja i straż pożarna. - W wyniku wypadku zostały poszkodowane dwie osoby – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Fotoreportaż


1/5 Wypadek w Kłodawie

1/5 Wypadek w Kłodawie

2/5 Wypadek w Kłodawie

2/5 Wypadek w Kłodawie

3/5 Wypadek w Kłodawie

3/5 Wypadek w Kłodawie

4/5 Wypadek w Kłodawie

4/5 Wypadek w Kłodawie

5/5 Wypadek w Kłodawie

5/5 Wypadek w Kłodawie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości