Rusza lodowisko na Słowiance. Będzie limit osób

27 listopada 2020, 10:56
fot. archiwum CRS Słowianka
O wiele później, niż zazwyczaj rusza lodowisko na gorzowskiej Słowiance. Wpływ na to miała nie tylko pandemia koronawirusa, ale również wysokie temperatury jakie utrzymywały się w ostatnich tygodniach. Tym razem sezon na ślizganie rozpocznie się w sobotę 28 listopada, a na terenie lodowiska będzie obowiązywał reżim sanitarny i ograniczona ilość osób na tafli lodowiska.

Zazwyczaj lodowisko na Słowiance rozpoczynało swoje funkcjonowanie na przełomie października i listopada. Jednak tym razem sezon na ślizganie rozpocznie się dopiero w sobotę 28 października o godz. 9. Wpływ miała na to nie tylko pandemia koronawirusa, ale również wysokie temperatury jakie utrzymywały się w ostatnich tygodniach. Jak podkreślają władze Słowianki, sezon 2020/2021 będzie zupełnie inny niż do tej pory.

-Towarzyszyć nam będzie reżim sanitarny i co za tym idzie obostrzenia. Chociaż tak naprawdę ciężko jest przewidzieć jak rozwinie się i kiedy zakończy pandemia COVID-19. My zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyście mogli cieszyć się lodowiskiem w sposób bezpieczny i komfortowy. Wszyscy jednak musimy pamiętać o tym, aby zadbać o siebie i swoich bliskich dlatego zasłanianie nosa i ust na terenie całego obiektu, w tym na tafli lodowiska będzie obowiązkowe. Obowiązywać będą także limity ilości osób przebywających zarówno w holu, szatni jak i na samym lodzie. W jednym momencie na tafli lodowiska będzie mogło przebywać 70 osób. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do komunikatów i próśb pracowników obiektu – tłumaczy Karina Przybylska, rzecznik prasowy CRS Słowianka.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 16-21 oraz w weekendy i święta w godz. 9-21. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu.

Wejścia grup zorganizowanych (minimum 15 osób) na lodowisko możliwe są wyłącznie po dokonaniu rezerwacji w kasie lodowiska osobiście lub telefonicznie pod numerem 95 7338 550. W związku z panującym reżimem sanitarnym, wejście grupowe należy zgłosić minimum 3 dni przed planowaną wizytą. Grupa zobowiązana jest do wysłania formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie slowianka.pl) na adres sekretariat@slowianka.pl, a następnie do dokonania z dwudniowym wyprzedzeniem opłaty 100% należności za usługę. W przypadku nieobecności grupy w zarezerwowanym terminie lub części uczestników, opłata za bilety nie jest zwracana.

Grupy liczące więcej niż 30 osób winne mieć na względzie konieczność podziału uczestników na podgrupy tak, aby z holu, kasy i szatni korzystało w jednym momencie nie więcej niż 30 osób. Każdy uczestnik grupy zorganizowanej zobowiązany jest do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x