Wiadomości

Komentarze po trudnym meczu z DGT Politechnika

26 listopada 2020, 15:59
foto: Piotr Kaczmarek
Spodziewaliśmy się trudnego meczu – powiedział po wtorkowej potyczce z DGT Politechnika Gdańska trener Dariusz Maciejewski. Oto pomeczowe wypowiedzi trenerów i zawodniczek.

Dominika Owczarzak: Ten sezon nie jest łatwy. Przerw jest więcej, niż pełnych tygodni treningowych. Przed tym meczem maiłyśmy tylko jeden dzień na przygotowanie. Politechnika grała zmienną defensywę, co nie jest łatwe dla rywala. Najważniejsze są dwa punkty. Brakuje nam zgrania i podstawowych elementów, które w tym momencie sezonu powinny już być, ale ten sezon jest co chwilę wybijany przerwami i to nie jest łatwe dla nas – powiedziała .

Sylwia Bujniak: To było bardzo dobre, wyrównane spotkanie. Nasza postawa na pewno cieszy i będziemy patrzeć pozytywnie w przyszłość. Mamy przed sobą ważne spotkania. Najważniejsze było zatrzymać strefę podkoszową Gorzowa, ale klasa przeciwniczek pokazała, że jeszcze dużo pracy przed nami – oceniła mecz.

Dariusz Maciejewski: Spodziewaliśmy się trudnego meczu, bo na treningach widać, że mamy jeszcze duże problemy z zespołowością. Gra zespołowa wymaga koncentracji, zrozumienia i trzymania się naszych zasad. Nad tym musimy jeszcze dużo pracować. Po takim meczu trzeba się cieszyć tylko z punktów, bo każde zwycięstwo istotne. Gra przy pustych trybunach jest dla nas bardzo trudna. Przed nami mecz z Poznaniem i tam musimy udowodnić, że jesteśmy zespołem poważnie myślącym o grze w najlepszej czwórce ligi – powiedział trener .

Wojciech Szawarski: Powiedzieliśmy sobie po ostatnich nieudanych dla nas meczach, że chcemy grać z większa agresją i to się nam udało. Jest lekki niedosyt, bo Gorzów był w tym meczu do ogryzienia i by była duża niespodzianka. Zabrakło nam sił, uciekła koncentracja – dodał trener .

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości