Wiadomości

Kangury wygrywają z WKK Wrocław. Dłoniak rzuca 33 punkty!

14 listopada 2020, 20:19
Foto: Marta Tymszan
Onlajnersi Kangoo Basket już Jakubem Dłoniakiem na pokładzie wygrali z WKK Wrocław 75:66. Sam Jakub Dłoniak rzucił aż 33 punkty!

Gorzowski zespół wystąpił tym razem bez czterech podstawowych graczy, w tym Marka Mańkowskiego. Stąd rolami musiał się zamienić z Andrzejem Stefanowiczem, który z roli trenera stał się zawodnikiem.

Jednak tą osobą, która przeważyła o zwycięstwie i była największą atrakcją meczu był oczywiście Jakub Dłoniak, który po 20 latach przerwy zagrał przed własną publicznością. Jak zagrał? 33 punkty, w tym 5/6 za dwa, 7/10 za trzy, 2/2 osobiste. Do tego 6 zbiórek oraz po jednej asyście i przechwycie.

- Gratulacje dla całego zespołu. Cieszy fakt, że młodzież mocno włączyła się do gry, szczególnie prym wiedli w obronie strefowej. Wygraną cieszymy się krótko, jutro rozegramy mecz wyjazdowy z SKM Lubin – mówi Andrzej Stefanowicz, szkoleniowiec gorzowskiej drużyny.

W sobotnim meczu zagrali: Jakub Dłoniak, Szymon Latecki, Bartosz Zawadzki, Bartek Dreczkowski, Marcin Jachimowski, Grzegorz Kaczmarek, Dawid Bury, Andrzej Stefanowicz, Paweł Wróbel, Mikołaj Pindara, Oskar Brodziuk, Kuba Kowalewski. Trener: Marek Mańkowski


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości