Wiadomości

Gorzowskie hulajnogi kończą swój sezon

26 listopada 2020, 10:11
fot. archiwum
Tylko do końca listopada będzie można wypożyczyć elektrycznie hulajnogi na terenie Gorzowa. Na zimę sprzęt trafi do serwisu, tak aby na wiosnę 2021 roku wrócił do użytkowników w idealnym stanie. Jak przyznają przedstawiciele firmy, hulajnogi cieszyły się bardzo dużą popularnością.

Mieszkańcy Gorzowa mogli korzystać z elektrycznych hulajnóg od soboty 23 maja 2020 roku. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Zainteresowanie ich wypożyczeniem przerosło oczekiwanie firmy, która ściągnęła je do Gorzowa. Popularność hulajnóg była tak duża, że przez pierwszy tydzień pracownicy nie nadążali ładować baterii i odstawiać pojazdów w wyznaczone miejsca.

Jak informuje firma Blinkee.city, gorzowskie hulajnogi powoli kończą swój sezon. Mieszkańcy będą mogli wypożyczyć elektryczne hulajnogi do 30 listopada. Natomiast 1 grudnia sprzęt zostanie zebrany z ulic Gorzowa i trafi do serwisu. Tak, aby na wiosnę 2021 wrócił do użytkowników w idealnym stanie.

- Gorzowianie bardzo chętnie korzystali z naszych hulajnóg, co niezmiernie nas cieszy, zwłaszcza, że zależy nam na rozwoju miasta i zadowoleniu jego mieszkańców. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomimo niełatwych początków, udało nam się znaleźć olbrzymie grono fanów, a nasz system pracy, skupiający się na dbaniu o stan techniczny pojazdów i stałym utrzymywaniu porządku przekonał do siebie również tych, którzy nie odbierali przedsięwzięcia w sposób optymistyczny – opowiada przedstawiciel firmy Blinkee.city.

Hulajnogi mają wrócić na ulice Gorzowa w poniedziałek 1 marca 2021 roku. Oczywiście o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości