Wiadomości

Awaria i problemy z wodą na os. Staszica

25 listopada 2020, 09:45, red
fot. archiwum
W środę doszło do awarii na stacji pomp ZW Centralny, które zasila w wodę os. Staszica oraz kilka przyległych ulic. W związku z naprawą awarii, mieszkańcy nie będą mieli wody w kranach lub ciśnienie będzie bardzo niskie. Dodatkowo może nastąpić zmiana barwy wody.

Jak informuje w środę 25 listopada Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie doszło do awarii na stacji pomp ZW Centralny. W związku z trwającą naprawą awarii w środę w godz. 10.30-13 mieszkańcy bloków na os. Staszica, os. Sportowego oraz przy ul. Chopina, Asnyka i Al. Konstytucji 3 Maja będą mieli poważne zakłócenia w dostawie wody.

Prace naprawcze mogą spowodować, że niektórzy mieszkańcy w ogóle nie będą mieli wody w kranach, zwłaszcza na wyższych piętrach w wieżowcach. Ciśnienie będzie bardzo niskie lub może nastąpić zmiana barwy wody.


Podziel się

Komentarze

Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Imprezy


Pozostałe wiadomości