• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nie żyje potrącony 79-latek

23 listopada 2020, 16:06, red
fot. archiwum
W niedzielny wieczór w zielonogórskiej Ochli doszło do potrącenia 79-letniego mężczyzny przez kierującego osobowym fordem. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń głowy oraz złamań. Niestety w poniedziałek zmarł w szpitalu.

Wszystko działo się w niedzielny wieczór 22 listopada przy ul. Muzealnej w zielonogórskiej Ochli (województwo lubuskie). 79-letni mężczyzna przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Niestety 65-latek kierujący osobowym fordem nie zauważył pieszego na pasach i doszło do potrącenia.

Siła uderzenia była tak duża, że przednia szyba w fordzie została całkowicie rozbita, natomiast pieszy doznał poważnych obrażeń - m.in. złamań oraz urazu głowy. W stanie ciężkim został zabrany do zielonogórskiego szpitala.

Niestety w poniedziałek 23 listopada potrącony 79-latek zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Natomiast kierujący fordem odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości