Wiadomości

Zwłoki kobiety wyłowione z Warty

20 listopada 2020, 15:12
fot. archiwum
W piątkowe popołudnie jeden z wędkarzy łowiący ryby w rzece Warcie w Kostrzynie nad Odrą dokonał dramatycznego odkrycia. W wodzie dryfowały ludzkie zwłoki. Obecnie trwa ustalanie tożsamości kobiety i to w jakich okolicznościach mogło dojść do śmierci. Na miejscu pracuje prokurator.

W piątek 20 listopada po godz. 13 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w rzece Warcie dryfują ludzkie zwłoki. Do zdarzenia doszło w Kostrzynie nad Odrą. - Ciało zostało zauważone przez wędkarza, który powiadomił od razu służby – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna wraz z łodzią oraz ratownicy WOPR. To strażacy przy pomocy łodzi wyciągnęli ciało na brzeg rzeki. Okazało się, że są to zwłoki kobiety.

- Na miejscu pracuje prokurator. Trwa ustalanie tożsamości kobiety. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Jaroszewicz. Prokurator wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą będzie wyjaśniał w jakich okolicznościach mogło dojść do śmierci kobiety.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości