Zwłoki kobiety wyłowione z Warty

20 listopada 2020, 15:12
fot. archiwum
W piątkowe popołudnie jeden z wędkarzy łowiący ryby w rzece Warcie w Kostrzynie nad Odrą dokonał dramatycznego odkrycia. W wodzie dryfowały ludzkie zwłoki. Obecnie trwa ustalanie tożsamości kobiety i to w jakich okolicznościach mogło dojść do śmierci. Na miejscu pracuje prokurator.

W piątek 20 listopada po godz. 13 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w rzece Warcie dryfują ludzkie zwłoki. Do zdarzenia doszło w Kostrzynie nad Odrą. - Ciało zostało zauważone przez wędkarza, który powiadomił od razu służby – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna wraz z łodzią oraz ratownicy WOPR. To strażacy przy pomocy łodzi wyciągnęli ciało na brzeg rzeki. Okazało się, że są to zwłoki kobiety.

- Na miejscu pracuje prokurator. Trwa ustalanie tożsamości kobiety. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Jaroszewicz. Prokurator wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą będzie wyjaśniał w jakich okolicznościach mogło dojść do śmierci kobiety.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x