Wiadomości

Zestawy desek do krojenia - niezawodne propozycje marki Joseph Joseph

20 listopada 2020, 15:08, materiał zewnętrzny
Na wyposażeniu kuchni powinny znaleźć się sprzęty i akcesoria, które ułatwią przygotowanie posiłków oraz zapewnią odpowiedni porządek. Jednym z niezbędnych elementów jest deska do krojenia, która ułatwi siekanie, szatkowanie czy porcjowanie mięsa. Odpowiednio wybrana deska ochroni blat kuchenny przez uszkodzeniami mechanicznymi podczas użycia noża.

Wyjątkowe deski do krojenia mogą stać się również świetnymi akcesoriami do serwowania serów czy przekąsek. Przedmiot ten może być więc wykorzystywany na wiele sposobów, dlatego warto dobrze zastanowić się jakiego rodzaju deska do krojenia będzie spełniała w 100% wymagania. Zakupić można pojedynczą deskę kuchenną lub komplet desek, który sprawdzi się w kuchni. Zestaw desek do krojenia może okazać się lepszym wyborem, szczególnie jeśli przyjrzeć się niezawodnym akcesoriom przygotowanym przez markę Joseph Joseph z wyjątkowej serii Index.

Zestaw desek Index Regular - funkcjonalne przedmioty w żywych kolorach

Marka Joseph Joseph cieszy się dużą popularnością dzięki swoim nieszablonowym rozwiązaniom, które ułatwiają pracę w kuchni jednocześnie ją upiększając. Sztandarowym produktem jest pomysłowy zestaw 4 desek do krojenia w pięknych i żywych kolorach. Każda z desek może być używana do innego rodzaju produktów, posiadają one indeks z oznaczeniami, do czego są przeznaczone. I tak oto posiadamy zestaw do krojenia mięsa, warzyw, filetowania ryb czy do stawiania na desce gorących mis i talerzy. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z których wykonane zostały przedmioty zapewnia długie ich użytkowanie, jest odporne na wilgoć i chronią ostrza przed stępieniem. Posiadają wyżłobienia, które gromadzą wodę czy soki i zapobiegają ich wylewaniu się na kuchenny blat. Dodatkowo każda z desek wyposażona jest w podkładki antypoślizgowe, dzięki którym dobrze trzymają się na postawionej powierzchni. Deski kuchenne umieszczone są w przeznaczonym na nie organizerze, więc pozostawione na blacie nie zajmują wiele miejsca i zawsze będą pod ręką.

Index Bamboo - wyjątkowy komplet desek z drzewa bambusowego

Zestaw desek do krojenia pochodzi z tej samej serii, co kolorowe deski Regular, jednak bardzo się od nich różnią. W ich skład wchodzą 3 deski do krojenia, które wykonane są z drzewa bambusowego, jest to materiał bardzo trwały i solidny. Przy tym jego użytkowanie jest bardzo higieniczne, materiał nie pochłania zapachów. Podobnie jak we wcześniejszym zestawie deski wyposażone zostały w indeksy, które informują o tym, do czego może być wykorzystywana konkretna deska. Należy pamiętać aby desek bambusowych nie zostawiać zamoczonych oraz o tym, że należy je od czasu do czasu impregnować olejem jadalnym. Deski kuchenne ułożone są na antypoślizgowym, metalowym stojaku, dzięki czemu prezentują się bardzo stylowo. Doskonale odnajdą się na blatach w każdej aranżacji kuchennej, a z pewnością docenią je miłośnicy akcesoriów domowych, które wykonane są z naturalnych materiałów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości