Wiadomości

Czy rachunki za prąd przyprawiają Cię o ból głowy?

16 listopada 2020, 11:44, artykuł promocyjny
A może chciałbyś także choć w małym stopniu przyczynić się do poprawy jakości powietrza,którym oddychasz w miejscu swojego zamieszkania? Te i kilka innych problemów możesz rozwiązać instalując na dachu swego domu lub w jego pobliżu instalację fotowoltaiczną. My wiemy o niej wszystko.

Jeśli Ty również interesujesz się tym tematem, na pewno chcesz wiedzieć, czym jest fotowowoltaika, i dlaczego właśnie teraz jest najlepszy czas, aby ją założyć. Wystarczy jeden telefon, a doradzimy Ci jak dobrać ją do potrzeb gospodarstwa domowego, pomożemy uzyskać korzystne finansowanie. Ponadto jeszcze nie jest za późno, aby uzyskać dopłaty do tego przedsięwzięcia z rządowego programu "Mój Prąd". Tu także możesz liczyćna naszą pomoc.

Solidna instalacja fotowoltaiczna zapewnia niezależność od rosnących cen energii elektrycznej. Dobrze założone panele są bezobsługowe i działają wydajnie ponad 30 lat. Jeśli dodać do tego wspomnianą już możliwość otrzymana dotacji na ten cel, inwestycja zwraca się średnio po 5-6 latach! Na montaż naszych instalacji udzielamy oczywiście 3-letniej gwarancji, a same panele oraz inwenter/falownik objęte są również wieloletnim okresem gwarancji producenta.

Jeśli prowadzisz firmę, to założenie instalacji fotowoltaicznej wpłynie z pewnością pozytywnie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. To duży atut móc być postrzeganym jako podmiot proekologiczny oraz innowacyjny. Co więcej, przedsiębiorstwa mogą z takiego rozwiązania mieć realne korzyści podatkowe, ponieważ wrzucają całą ratę leasingu w koszty uzyskania przychodów. Warto o tym pamiętać.

Skontaktuj się z nami: tel. 787 505 505 lub grzegorz@tototo.pl

TOTOTO.PL - TO TWÓJ LOKALNY DOSTAWCA ZIELONEJ ENERGII

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości