Wiadomości

Ulica Słowiańska zostanie zamknięta [zdjęcia]

13 listopada 2020, 17:34, red
fot. gorzowianin.com
W sobotę 14 listopada obie jezdnie ul. Słowiańskiej na odcinku od Słowianki do ronda Szczecińskiego zostaną całkowicie zamknięte. Wszystko przez układanie asfaltu na rondzie Słowiańskim. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.

Na początku listopada ruszyły pierwsze prace przy wymianie nawierzchni ul. Słowiańskiej, którymi zajmuje się firma Usługi Sprzętowo-Transportowe ze Strzelec Krajeńskich za kwotę 596 tys. zł. W sobotę 14 listopada wykonawca przystąpi do kolejnego etapu prac, co wiąże się z całkowitym zamknięciem dwóch jezdni ul. Słowiańskiej na odcinku od Słowianki do ronda Szczecińskiego.

Wszystko przez to, że wykonawca zajmie się układaniem nowej nawierzchni na całej tarczy ronda Słowiańskiego. Z uwagi na zamknięcie obu jezdni, kierowcy będą musieli korzystać z objazdu ul. Fredry, Matejki i Myśliborską.

Natomiast w poniedziałek 16 listopada wykonawca planuje zamknięcie tylko jednej jezdni ul. Słowiańskiej na odcinku od ronda Szczecińskiego do ronda Słowiańskiego. Na pozostałych odcinkach ruch będzie odbywał się po nowej nawierzchni.

Zmiany w kursowaniu autobusów MZK

W związku z remontem ronda Słowiańskiego nastąpi zmiana tras linii autobusowych. Linie nr 101, 103, 104 przez rondo Szczecińskie pojadą prosto (zamiast skrętu w ulicę Słowiańska), zatrzymując się na przystanku Rondo Szczecińskie przy ulicy Myśliborska, i dalej przez parking dojadą do pętli. Dla linii nr 101, 103, 104 zawieszony zostanie przystanek Rondo Szczecińskie przy ulicy Słowiańska.

Linia nr 123 w kierunku TPV od skrzyżowania ulicy Słowiańska z ulicą Aleksandra Fredry pojedzie ulicami Fredry, Staszica, Marcinkowskiego, Myśliborska i od ronda Szczecińskiego powróci na stałą trasę. Powrót ze Strefy od ronda Szczecińskiego do ulicy Słowiańska tą samą trasą. Na czas prowadzenia remontu przystanki przy ulicy Słowiańskiej dla linii 123 zostają zawieszone, natomiast obowiązywać będą przystanki zlokalizowane na trasie objazdu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

1/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

2/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

2/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

3/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

3/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

4/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

4/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

5/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

5/5 Ulica Słowiańska zostanie zamknięta

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości