Wiadomości

Giełda póki co, pozostanie otwarta

12 listopada 2020, 13:35
fot. archiwum
Zarządca giełdy przy ul. Złotego Smoka, czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji zdecydował, że najbliższa giełda w niedzielę 15 listopada będzie otwarta w standardowych godzinach. Natomiast decyzje czy w następne weekendy giełda będzie funkcjonować, będą podejmowane na bieżąco.

Nie ma dnia, kiedy mieszkańcy Gorzowa i okolicznych miejscowości nie pytaliby się czy giełda przy ul. Złotego Smoka i Szczecińskiej będzie otwarta w daną niedzielę. Tak samo również jest teraz. Wszystko przez to, że Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, czyli zarządca giełdy przy ul. Złotego Smoka zapowiedział, że nie wiadomo czy targowisko będzie czynne w niedzielę 15 listopada.

Teraz już wiadomo, że najbliższa giełda w niedzielę 15 listopada odbędzie się. Natomiast decyzje co do kolejnych weekendów będą podejmowane na bieżąco. Ma to związek z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Tylko w czwartek 12 listopada w Gorzowie potwierdzono 137 przypadków zakażenia koronawirusem, a w powiecie gorzowskim 58 zakażeń.

- Jeżeli sytuacja epidemiczna będzie się pogarszać, to nie wykluczamy, że podejmiemy decyzję o zamknięciu giełdy. Wszystko zależy od sytuacji w kraju i tego czy zostanie wprowadzona narodowa kwarantanna lub nowe obostrzenia. Analizujemy sytuację na bieżąco i jesteśmy w stałym kontakcie z prezydentem Jackiem Wójcickim – mówi Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie.

Warto przypomnieć, że przy ul. Złotego Smoka i Szczecińskiej funkcjonują dwie giełdy. Ta po lewej stronie, na utwardzonym terenie obok Metalowca należy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie, natomiast ta po prawej stronie, gdzie jest nieutwardzony teren do prywatnej firmy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości